Skip Navigation LinksSākums > Par E-veselību > Kur lieto E-veselību?

Kur lieto E-veselību?

Šajā sadaļā ir pieejama informācija par ārstniecības iestādēm un aptiekām, kas ir noslēgušas līgumu par E-veselības sistēmas lietošanu. Jums tiek piedāvātas divas iespējas šīs informācijas noskaidrošanai:

  1) Ērtai un pārskatāmai informācijas noskaidrošanai aicinām izmantot E-veselības interaktīvo karti  (lai atvērtu karti, jānospiež uz saites!).

Kartē var aplūkot, vai Jums tuvākā aptieka vai ārstniecības iestāde jau ir uzsākusi E-veselības lietošanu, jo kartē regulāri tiek atjaunota informācija par visām iestādēm, kas ir noslēgušas E-veselības lietošanas līgumu. Ja vēlaties, lai Jums, piemēram, izraksta e-darbnespējas lapu, aicinām drošībai vispirms sazināties ar konkrēto iestādi vai ārstniecības personu un precizēt, vai tas jau ir iespējams. Tāpat kartē ir apkopotas visas aptiekas, kas ir uzsākušas e-recepšu zāļu izsniegšanu.

   2) Informāciju par E-veselības lietotājiem iespējams noskaidrot, izmantojot sarakstus:

Vēršam uzmanību, ka obligāta E-veselības izmantošana paredzēta no 2018. gada 1. janvāra, savukārt vēl šobrīd ārstniecības iestādes un aptiekas to var izmantot brīvprātīgi.