Skip Navigation LinksSākums > Jaunumi > Aktualitātes
 • NVD ar Rīgas reģiona ārstiem pārrunā E-veselības sistēmas uzlabojumus

  16.03.2017.
  Ceturtdien, 16. martā Nacionālā veselības dienesta (NVD) speciālisti tikās ar Rīgas reģiona ārstiem, lai pārrunātu dažādas veselības nozares aktualitātes, tostarp E-veselības ieviešanas gaitu, kā arī sistēmā veiktos uzlabojumus ārstiem.
  Lasīt vairāk
 • Atkārtoti informē par E-veselības ieviešanas progresu

  14.03.2017.
  Otrdien, 14. martā Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāvji atkārtoti piedalīsies Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē, lai ziņotu par E-veselības ieviešanas progresu kopš iepriekšējās sēdes janvāra beigās.
  Lasīt vairāk
 • E-veselības sistēmas funkcionalitātes izstrādātas atbilstoši plānotajam

  01.03.2017.
  Atsaucoties uz Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) izplatīto paziņojumu par neatbilstoši veiktiem maksājumiem E-veselības projektos, Veselības ministrija un Nacionālais veselības dienests norāda, ka E-veselības sistēmas funkcionalitātes jeb pakalpojumi ir izstrādāti atbilstoši projekta tehniskās specifikācijas prasībām un ir pieejami lietotājiem.
  Lasīt vairāk
 • Iedzīvotājiem pieejami jauni veselības nozares e-pakalpojumi

  15.02.2017.
  No šā gada februāra papildus valsts E-veselības portālam www.eveseliba.gov.lv arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv iedzīvotajiem ir pieejams daudzveidīgs veselības nozares e‑pakalpojumu klāsts, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju.
  Lasīt vairāk
 • Saņemts gala vērtējums par E-veselības atbilstību plānotajam

  14.02.2017.
  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas veiktajā E-veselības projekta funkcionalitātes pārbaudes gala ziņojumā apstiprināta E-veselības sistēmas un e-pakalpojumu izstrāde atbilstoši E-veselības projektos paredzētajam, to pieejamība lietotājiem, kā arī nepieciešamo sistēmas drošības auditu veikšana.
  Lasīt vairāk
 • Informē par E-veselības ieviešanas progresu

  31.01.2017.
  Otrdien, 31. janvārī veselības ministres padomniece e-veselības projekta jautājumos Ilze Āboliņa piedalās Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē, lai ziņotu par E-veselības ieviešanas progresu kopš 2016. gada decembra sākuma.
  Lasīt vairāk
 • Arvien pieaug E-veselības sistēmas lietotāju skaits

  30.01.2017.
  Arvien pieaug ārstniecības iestāžu, ģimenes ārstu un aptieku skaits, kas ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Līdz janvāra beigām kopumā ir noslēgti gandrīz 1000 līgumu par E-veselības lietošanu, tajā skaitā aptuveni 170 līgumi ar ģimenes ārstu praksēm, ap 200 līgumu - ar aptiekām un aptuveni 600 - ar citām ārstniecības iestādēm.
  Lasīt vairāk
 • E-veselības sistēma ir funkcionējoša, saņemtas rekomendācijas sistēmas uzlabošanai

  20.01.2017.
  “E-veselības sistēmas funkcionalitātes un e-pakalpojumi, kas pārbaudes laikā bija pieejami lietotājiem, kopumā ir izstrādāti atbilstoši e-veselības projektos paredzētajam un nodrošina projektos paredzēto funkcionālo darbību, kā arī tiem atbilstoši e-veselības projektos paredzētajam ir veikts drošības audits un drošības auditā konstatētie būtiskie trūkumi ir novērsti,” norādīts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārbaudes ziņojumā par e-veselības projektu funkcionalitāti.
  Lasīt vairāk
 • Aicinām saņemt E-veselības vizuālos un informatīvos materiālus

  04.01.2017.
  Ņemot vērā, ka pakāpeniski pieaug noslēgto līgumu skaits par E-veselības sistēmas lietošanu un palielinās iedzīvotāju interese par E-veselības pakalpojumu izmantošanu, Nacionālais veselības dienests (NVD) ir izstrādājis vizuālos un informatīvos materiālus par E-veselību un vēlas tos nodot E-veselības lietotāju rīcībā.
  Lasīt vairāk
 • Palielinās E-veselības sistēmas lietotāju skaits

  03.01.2017.
  Palielinās ārstniecības iestāžu un aptieku skaits, kas ir noslēgušas līgumu ar valsti par E-veselības sistēmas lietošanu. Kopumā līdz 2017. gada sākumam ir noslēgti vairāk nekā 900 līgumu, tajā skaitā nepilni 200 līgumi ar aptiekām un aptieku tīkliem.
  Lasīt vairāk