Skip Navigation LinksSākums > Jaunumi > Iedzīvotājiem

Iedzīvotāji aicināti vērot tiešraidē informatīvo lekciju par E-veselību

19.03.2018.
Otrdien, 20. martā, plkst. 12.00 iedzīvotāji tiešsaistē aicināti vērot lekciju par E-veselības lietošanu un uzzināt par tajā pieejamajiem veselības jomas e-pakalpojumiem.

Tiešsaistes lekcijas laikā iedzīvotāji varēs uzzināt noderīgu informāciju par e-recepšu, e-darbnespējas lapu un citu E-veselības pakalpojumu lietošanu ikdienā.

Piemēram, kā E-veselībā deleģēt citu cilvēku savu e-recepšu zāļu iegādei, kā nepieciešamības gadījumā nosūtīt darba devējam apliecinājumu par atvērto e-darbnespējas lapu vai elektroniski pieprasīt slimības pabalstu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai pēc e-darbnespējas lapas noslēgšanas u.c.

Tiešraidi varēs vērot ziņu aģentūras LETA sākumlapā  - www.leta.lv

 

Iedzīvotāji lekciju aicināti vērot ne tikai tiešraidē, bet arī klātienē apmeklēt citas Rīgā un Latvijas reģionos notiekošās lekcijas, kuras sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru un novadu bibliotēkām norisināsies:

 

  • Rīgas Centrālajā bibliotēkā – 22. martā, plkst. 15.00 (Rīga, Brīvības iela 49/53, 2.stāvs);​
  • Salaspils novada bibliotēkā – 22. martā, plkst. 10.00  (Salaspils, Enerģētiķu iela 9);​
  • Jelgavas pilsētas bibliotēkā – 21. martā, plkst. 11.00 (Jelgava, Akadēmijas ielā 26);​
  • Smiltenes novada bibliotēkā – 22. martā, plkst. 14.00 (Smiltene, Baznīcas laukums 13);​
  • Latgales Centrālajā bibliotēkā – 20. martā, plkst. 14.00 (Daugavpils, Rīgas iela 22a, 3.stāvs).

 

Savukārt sadarbībā ar Ventspils Digitālo centru 21. martā, plkst. 13.00 lekcija par E-veselības pakalpojumu lietošanu norisināsies Ventspilī, semināra “E-medicīnas iespējas un zāļu reģistra priekšrocības iedzīvotājiem” ietvaros (Ventspils, Akmeņu iela 3).

 

Lekcijas par E-veselības lietošanu un tajā pieejamajiem veselības jomas e-pakalpojumiem norisinās  no 19. līdz 20. martam “Digitālā nedēļa 2018” ietvaros.

Digitālo nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Eiropas kampaņas “ALL Digital week 2018” ietvaros.