Skip Navigation LinksSākums > Aktualitātes > Iedzīvotājiem

Veselības aprūpes nozares speciālistus aicina pieteikties digitālās izaugsmes meistarklasēm

20.02.2023.
Veselības aprūpes nozares speciālisti aicināti līdz šā gada 21.martam pieteikties digitālās izaugsmes meistarklasēm “Cilvēcīgi par tehnoloģijām”. Dalība programmā ir bez maksas, attālināti un ar iespēju noskatīties nodarbību ierakstus.

Apmācību saturu veido vairāki temati: pacienta pieredzes dizains, datu apstrāde veselības aprūpē, digitālie rīki veselības aprūpē, mūsdienās pieejamās tehnoloģijas.


Meistarklašu rīkotāji “Riga TechGirls” informē, ka, noslēdzot katru no tematiem, plānota praktiskā darbnīca, kuras laikā mentoru pavadībā būs iespējams pielietot vai padziļinātāk apgūt kādu digitālo prasmi. Kopumā notiks 24 nodarbības un 4 darbnīcas martā, aprīlī, maijā un jūnijā. Mācībām iespējams pieteikties līdz 21. martam un tās notiks divas reizes nedēļā – otrdienās, ceturtdienās plkst. 18.00-20.00, praktiskās darbnīcas notiks četrās atsevišķās sestdienās 2 stundu garumā. Mācības notiks attālināti. Pēc apmācību sekmīgas pabeigšanas tiks izsniegta apliecība.


Pēc organizētāju paustā, mācību saturs veidots tā, lai veselības aprūpes speciālisti iegūtu ne tikai teorētiskas, bet arī ļoti praktiskas zināšanas, kā savā darbā izmantot dažādus digitālos rīkus, lai atvieglotu un uzlabotu ikdienas profesionālo darbību. Programmas tapšanā sadarbojušies veselības aprūpes un IT sektorā strādājošie, ievērojot digitālo kompetenču starptautiskos standartus un nozares rekomendācijas, uzsver organizētāji. 


Plašāka informācija par mācību grafiku un pieteikšanos šeit: VESELĪBAS APRŪPEI – Cilvēcīgi par tehnoloģijām (cilvecigipartehnologijam.lv)