Skip Navigation LinksSākums > Līgumi > Ārstniecības iestādēm un aptiekām > Līgumu slēgšana par E-veselības sistēmas testēšanu

E-veselības sistēmas (vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmas) testēšana

Nacionālais veselības dienests (turpmāk - NVD) piedāvā ārstniecības iestādēm, aptiekām, veselības nozares informācijas sistēmu izstrādātājiem piedalīties E-veselības sistēmas testēšanā, tādējādi sniedzot atbalstu E-veselības sistēmas funkcionalitātes pārbaudīšanā.

Testēšanas process ļaus iesaistītajiem pārstāvjiem savlaicīgi apzināt nepieciešamos pielāgojumus savas institūcijas informācijas sistēmā, kā arī iepazīties ar E-veselības sistēmu.

Ir pieejami divu veidu līgumi:

1.
Līgums par datu apmaiņas testēšanu 
Līgums par vienotās veselības nozares elektroniskās inforācijas sistēmas testa vides lietošanu pašrocīgi parakstīts
Līgums par vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmas testa vides lietošanu eParaksts

Šo Līgumu aicinām slēgt tās ārstniecības iestādes, kas izmanto savas informācijas sistēmas, ārstniecības iestāžu sistēmu izstrādātājiem un citiem, kas plāno nodrošināt datu apmaiņu starp ārstniecības iestāžu/aptiekas informācijas sistēmu un E-veselības sistēmu. Jāņem vērā, ka ārstniecības iestādēm/aptiekām, kas strādā savās informācijas sistēmās, būs nepieciešams veikt pielāgojumus, lai varētu veikt datu apmaiņu ar E-veselības sistēmu. Līgums jāaizpilda elektroniski!

2. Līgums par E-veselības portāla testēšanu (lejupielādēt līgumu).

Līgums ir paredzēts interesentiem, kuri vēlēsies strādāt E-veselības portālā, nevis savā informācijas sistēmā, un šī iespēja ļaus iepazīties ar E-veselības portāla funkcionalitāti testa vidē vēl pirms līguma noslēgšanas par darbu E-veselības sistēmā. Līgums jāaizpilda elektroniski!

Lai noslēgtu testēšanas līgumu, nepieciešams: 

  • lejupielādēt līgumu;
  • elektroniski aizpildīt un nosūtīt saskaņošanai uz e-pastu eveseliba@eveseliba.gov.lv;
  • izdrukāt un parakstīt līguma projektu un visus līguma pielikumus divos eksemplāros;
  • līguma abus eksemplārus ar pavadvēstuli nosūtīt NVD pa pastu, iesniegt klātienē vai nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi eveseliba@eveseliba.gov.lv (ja visi iesniedzamie dokumenti ir parakstīti ar drošu elektronisko parakstu).


Ja ir neskaidrības par līguma saturu vai līguma noslēgšanas kārtību, aicinām sazināties ar NVD, rakstot uz e-pastu
eveseliba@eveseliba.gov.lv vai zvanot uz tālruni 67501593.